Детальну інформацію розміщено: http://new.gnpu.edu.ua/uk/tsentr-doprofesiinoi-osvity-pratsevlashtuvannia-ta-dodatkovykh-osvitnikh-posluh.html

Кримова Наталія Іванівна – методист центру

допрофесійної освіти, працевлаштування та

додаткових освітніх послуг

корп. №7 ауд. 414.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://new.gnpu.edu.ua/uk/tsentr-doprofesiinoi-osvity-pratsevlashtuvannia-ta-dodatkovykh-osvitnikh-posluh.html

Поповченко Людмила Дмитрівна – координатор  дуального навчання
корп. №7 ауд. 414.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шекера-Шуберт Світлана Дмитрівна – методист.

корп. №2 ауд. 58

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.




УВАГА! Викладання англійської мови в НУШ!!!
НУШ у 5-9 класах викликає у вчителів багато питань. І це нормально.
Команда Dinternal Education доклала купу сил і часу, щоб знайти відповіді на ці питання. Розібратися, проаналізувати, зрозуміти й донести до вас найважливішу інформацію про те, які зміни передбачені у викладанні англійської мови в основній школі у 2022.
Запрошуємо на серію безкоштовних онлайн-тренінгів «НУШ у 5-9 класах: TAKE IT EASY».
LET`S TAKE IT EASY TOGETHER!




Працевлаштування здобувачів освіти

Перелік вакансій педагогічних кадрів у закладах освіти на 2022/2023 н.р. (оновлено квітень)

 

Факультет природничої і фізико-математичної освіти 

№ з/п

Відділ освіти

Навчальний заклад

Посада

Кількість годин

(навантаження)

Умови проживання

1

Відділ освіти Кролевецької міської ради

Дубовицький ліцей

Вчитель інформатики

0,72 ставки

Наймана квартира

2

 

 

Управління освіти Конотопської міської ради

Конотопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 ім. Григорія Гуліницького

Вчитель математики

ставка

Наймана квартира

3

Конотопський навчально-виховний комплекс: ЗОШ І-ступенів-ДНЗ

Вчитель інформатики

Ставка

Наймана квартира

4

 

 

 

 

 

Відділ освіти, Краснопільської селищної ради

 

 

 

Угроїдська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради

Вчитель фізики

14 год.

Наймана квартира

5

Славгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради

Вчитель математики

18 год.

Наймана квартира

6

Раснянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ЗДО»

Вчитель фізики

13 год.

 

 

Наймана квартира

7

Вчитель математики

10 год.

 

 

Наймана квартира

8

Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Середино-Будської міської ради

Старогутський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст.- ЗДО»

Вчитель фізики та математики

13 год.

Наймана квартира

9

Управління освіти і науки Сумської міської ради

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім. Героя Радянського Союзу О.Бутка

Вчитель біології

 

 

Вчитель інформатики

Ставка

 

 

19 годин

Наймана квартира

10

 

 

 

 

 

 

Управління освіти і науки Броварської міської ради

 

 

 

 

 

 

Броварська ЗОШ  № 2

м. Бровари

 

Вчитель фізики

 


Вчитель фізики

 

Вчитель математики

Ставка

( на 2021/2022 н.р. )


Ставка (на 2022/2023 н.р.

Ставка

на 2022/2023 н.р.

Наймана квартира

11

Броварська гімназія

Вчитель фізики

 

Вчитель математики

Ставка

(на 2022/2023 н.р. )

Ставка

(на 2022/2023 н.р.)

Наймана квартира

12

Броварська СШ  № 5

Вчитель фізики

 

Вчитель математики

Вчитель інформатики

Ставка

(на 2022/2023 н.р.)

Ставка(на 2022/2023 н.р.)


Ставка

(на 2022/2023 н.р.)

Наймана квартира

13

Броварський НВК

Вчитель фізики

 

Вчитель інформатики

Ставка

(на 2022/2023 н.р.)

Ставка (на 2022/2023 н.р.)

Наймана квартира

14

Броварська ЗОШ № 9

Вчитель інформатики




Вчитель математики





Вчитель інформатики




Вчитель фізики



 

Вчитель біології




 

Вчитель географії

Ставка

(на 2021/2022 н.р )


3 ставки 

(на 2022/2023 н.р.)


Ставка 

(на 2022/2023 н.р.)



2 ставки 

(на 2022/2023 н.р.)

 

Ставка  

(на 2022/2023 н.р. )




Ставка  

(на 2022/2023 н.р. )

Наймана квартира

15

Броварська ЗОШ  № 10

Вчитель математики



Вчитель математики




Вчитель інформатики




Вчитель фізики

 


Вчитель хімії

 Ставка
 (на 2021/2022 н.р)


2 ставки

( на 2022/2023 н.р)


Ставка 

(на 2022/2023 н.р.)


Ставка

 (на 2022/2023 н.р.)


 

Ставка

Наймана квартира

16

Броварське НВО

Вчитель математики


Вчитель інформатики

Ставка

( на 2022/2023 н.р )


Ставка

( на 2022/2023 н.р )

Наймана квартира

17

Глобинська міська рада

Глобинський ліцей №5

Вчитель хімії, географії

Вчитель математики

Ставка

Ставка 
Наймана квартира
18  Дубов’язівська селищна рада В’язівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ДНЗ»   Вчитель біології та хімії

Ставка 

Наймана квартира 
19 Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради  НВК №111 «спеціалізована школа-дошкільний навчальний заклад» Дніпровської міської ради    Вчитель математики

Вчитель географії
Ставка


Ставка
Наймана квартира
20  Роменська міська рада  Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7  Вчитель математики та інформатики Ставка   Наймана квартира
21  Департамент освіти і науки Сумської обласної державної
адміністрації
 ДПТНЗ «Реутинський професійний аграрний ліцей»

Вчитель фізики

 

Ставка

 

Гуртожиток

 



Навчально-науковий інститут педагогіки і психології

№ з/п

Відділ освіти

Навчальний заклад

Посада

Кількість годин

(навантаження)

Умови проживання

1

Відділ освіти Кролевецької міської ради

Освітній заклад Мутинський ліцей

Практичний психолог

Соціальний педагог

0,5 ст.

 

0.5 ст.

Наймана квартира

2

 Спаський ліцей

Вчитель музичного мистецтва

Практичний психолог

Соціальний педагог

0.25 ст.

 

0.25 ст.

0.25 ст.

Наймана квартира

3

Управління освіти Конотопської міської ради

Конотопська дитяча школа мистецтв 

Викладач відділення декоративно-прикладного мистецтва

Ставка

Наймана квартира

4

Конотопський центр дитячо-юнацької творчості

Практичний психолог

 

Методист

Ставка

 

Ставка

Наймана квартира

5

Конотопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10

 Практичний психолог

Ставка

Наймана квартира

6

Конотопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9

Вихователь ГПД

Ставка з 01.01.2022

 

7

Відділ освіти Краснопільської селищної ради

 

Хмелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

 Практичний психолог

0.25 ст

Наймана квартира

8

Мезенівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»

Практичний психолог

0.75 ст.

Наймана квартира

9

Грабовський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-заклад дошкільної освіти»

  Практичний психолог

 

Соціальний педагог

 

0.75 ст.

 

0.25 ст.

Наймана квартира

10

Управління освіти і науки Броварської міської ради

Броварська загальноосвітня школа  № 2

м. Бровари 

Вчитель музичного мистецтва

 

 

 

Асистент вчителя

 

Вихователь ГПД

Ставка

( на 2021/2022 н.р. ) Ставка

(на 2022/2023 н.р.



3 ставки

на 2022/2023 н.р.




Ставка

(на 2022/2023 н.р.

Наймана квартира

11

Броварська гімназія

Вчитель початкових класів

2 ставки на

(на 2022/2023 н.р. )

Наймана квартира

12

Броварська СШ № 5

Вчитель початкових класів

5 ставок

(на 2022/2023 н.р.)

Наймана квартира

13

Броварський  навчально-виховний комплекс

Вчитель початкових класів

Ставка

( на 2021/2022 н.р. ) Ставка

(на 2022/2023 н.р)

Наймана квартира

14

Броварська загальноосвітня школа № 9

Вчитель початкових класів

3 ставки

(на 2021/2022 н.р )

2 ставки 

(на 2022/2023 н.р.)

Наймана квартира

15

Броварська загальноосвітня школа  № 10

Асистент вчителя

 

 

 

Вчитель початкових класів

 Ставка
 (на 2021/2022 н.р)

2 ставки 

(на 2022/2023 н.р.)



Ставка 

(на 2021/2022 н.р.)

Наймана квартира

16

Броварське НВО

Вчитель початкових класів

Вихователь ГПД

Ставка

( на 2022/2023 н.р )

2 ставки

( на 2022/2023 н.р )

Наймана квартира

17

Требухівська ЗОШ

с. Требухів

Вчитель початкових класів

Ставка 

(на 2021/2022 н.р.)

Наймана квартира

18

Управління освіти і науки Сумської міської ради

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ № 10 ст. ім. Героя Радянського Союзу О.Бутка

Вчитель початкових класів

Ставка

Наймана квартира

19

Глобинська міська рада

Глобинський ліцей №5

Практичний психолог

Ставка

Наймана квартира



Факультет дошкільної освіти

№ з/п

Відділ освіти

Навчальний заклад

Посада

Кількість годин (навантаження)

Умови проживання

1

Відділ освіти, Краснопільської селищної ради

 

Тур’янський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів –заклад дошкільної освіти»

Учитель фізичної культури

6.75 год

Наймана квартира

2

Самотоївський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Колосок»

Музичний керівник

0.75 ст.

Наймана квартира

3

Краснопільський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №1 «Малятко»

Логопед

1 ст.

Наймана квартира

4

Краснопільський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Дзвіночок»

Музичний керівник

0.5 ст.

Наймана квартира

5

Грабовський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-заклад дошкільної освіти»

Інструктор з фізичної культури

0.25 ст.

Наймана квартира

6

Управління освіти Конотопської міської ради

Конотопський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №7 «Золотий ключик»

Вихователь-методист

 

Вихователь підмінний

Ставка

 

Ставка

Наймана квартира

7

Конотопський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №8 «Волошка»

Вихователь

Ставка

Наймана квартира

8

Конотопський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №14 «Калинка»

Музичний керівник

Ставка

Наймана квартира

9

Конотопський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №12 «Райдужний»

Вчитель-дефектолог

Ставка

Наймана квартира

10

Конотопський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №5 «Сніжок»

Музичний керівник

Ставка

Наймана квартира

11

Конотопський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №11 «Вітерець»

Вихователь

Ставка

Наймана квартира

12

Конотопський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №11 «Вітерець»

Музичний керівник

Ставка

Наймана квартира

13

Управління освіти і науки Броварської міської ради

Броварське НВО

Вихователь

 

 

 

Музичний керівник

 

Помічник вихователя

Ставка

( на 2022/2023 н.р)

Ставка

( на 2022/2023 н.р )

 

Ставка

( на 2022/2023 н.р )

 

Ставка

( на 2022/2023 н.р )

Наймана квартира

14

Броварська загальноосвітня школа № 9

Вчитель фізичної культури

Ставка

( на 2022/2023 н.р )

Наймана квартира



Факультет технологічної і професійної освіти

№ з/п

Роботодавець

Навчальний заклад

Посада

Кількість годин

(навантажен-ня)

Умови проживання

1

Управління освіти і науки Броварської міської ради

Броварська загальноосвітня школа  № 2

м. Бровари

 

Вчитель трудового навчання

Ставка

( на 2022/2023 н.р )

 

Наймана квартира

Броварська СШ  № 5

Вчитель інформатики

Ставка

( на 2022/2023 н.р )

 

Наймана квартира

2

Броварська загальноосвітня школа № 9

Вчитель інформатики

Ставка

( на 2021/2022 н.р )

Ставка (на 2022-2023 н.р.)

Наймана квартира

3

Броварська загальноосвітня школа  № 10

Вчитель інформатики

Ставка (на 2022-2023 н.р.)

Наймана квартира

4

Броварське НВО

Вчитель інформатики

Ставка (на 2022-2023 н.р.)

Наймана квартира

5

Відділ освіти Кролевецької міської ради

Реутинський професійний аграрний ліцей

Викладач спецдисциплін (тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; водій автотранспортних засобів (категорія «С»))

Ставка

Наймана квартира

6

Дубовицький ліцей

Вчитель інформатики

0.72 ставки

Наймана квартира

7

Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації

 

Недригайлівське вище професійне училище

Майстер виробничого навчання (електротехнічного напрямку)

Ставка

Наймана квартира

8

ДПТНЗ «Реутинський професійний аграрний ліцей»

Викладач спецдисциплін

Вчитель інформатики

 Ставка

Гуртожиток

 

9

 Роменська міська рада  Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7

Вчитель трудового навчання (технічна праця)

Вчитель інформатики 

Ставка

 

 

0,5 ставки 
 Наймана квартира


Навчально-науковий інститут  філології та історії

№ з/п

Роботодавець

Навчальний заклад

Посада

Кількість годин (навантаження)

Умови проживання

1

Управління освіти і науки Броварської міської ради

Броварська гімназія

Вчитель української мови та літератури

Ставка (на 2022-2023 н.р.)

Наймана квартира

2

Броварський НВК

Вчитель німецької мови

Ставка (на 2022-2023 н.р.)

Наймана квартира

3

Броварська загальноосвітня школа   № 9

Вчитель англійської мови

 

Вчитель української мови

2 ставки (на 2022-2023 н.р.)


 

Ставка (на 2022-2023 н.р.)

 

Наймана квартира

4

Броварська загальноосвітня школа  № 10

Вчитель української мови та літератури

Ставка (на 2022-2023 н.р.)

Наймана квартира

5

Броварське НВО

Вчитель англійської мови

 

Ставка (на 2021-2022 н.р.)

2 ставки (на 2022-2023 н.р.)

Наймана квартира

6

Требухівська загальноосвітня школа

С. Требухів

Вчитель англійської мови

 

 

Ставка (на 2021-2022 н.р.)

Ставка (на 2022-2023 н.р.)

Наймана квартира

7

Управління освіти і науки Сумської міської ради

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №10

 ім. Героя Радянського Союзу О.Бутка

Вчитель української мови та літератури

Вчитель англійської мови

Вчитель німецької мови

20 год.

 

25 год.

 

18 год.

Наймана квартира

8

Управління освіти Конотопської міської ради

Підлипенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Вчитель англійської мови 

Ставка

Наймана квартира

9

Управління освіти Середино-Будської міської ради

Старогутський навчально-виховний комплекс

Вчитель англійської мови

9 год на тиждень з 01.09.2022

Наймана квартира

10

Відділ освіти, Краснопільської селищної ради

 

Самотоївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Вчитель української  мови та літератури

12 годин

Наймана квартира

11

Глобинська міська рада

Глобинський ліцей №5

Вчитель української мови та літератури

Ставка

Наймана квартира






 Листи-запрошення на роботу

Перелік вакансій педагогічних кадрів у закладах освіти на 2021/2022 навчальний рік

№ з/п

Роботодавець (освітній заклад)

Посада

Кількість годин (навантаження)

Умови проживання

1.

Управління освіти Святошинської районної в місті Києві держадміністрації

Середня загальноосвітня школа №281

Вчитель фізики

Вчитель математики

ставка

ставка

 

2.

Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації

ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей»

Майстер виробничого навчання  (за освітньою програмою: Професійна освіта «Будівництво»)

ставка

 Гуртожиток

3.

Черкаська обласна державна адміністрація

ДНЗ «Канівське вище професійне училище»

Викладач спецтехнології зварювальних робіт

Майстер виробничого навчання

ставка

ставка

Гуртожиток 

4.

 

Департамент освіти і науки Сумської обласної державної

адміністрації

Улянівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Білопільського району

Педагогічні працівники на посади вихователів

Соціальний педагог

Вчитель трудового навчання

Керівник хореографічного гуртка

4 ставки

ставка

ставка

ставка

Гуртожиток

За детальною інформацією

звертатися за тел. (05443)9-32-63

5.

Відділ освіти, молоді та спорту Ямпільської селищної ради

Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Вчитель англійської мови

ставка

Наймана квартира

6.

Краснопільська

селищна рада

Славгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.

Вчитель математики

18год.

Наймана квартира

7.

Відділ освіти виконавчого комітету Білопільської міської ради

Комунальний позашкільний заклад Білопільської міської ради

«Центр дитячої та юнацької творчості»

Керівники гуртків:

-науково-технічного,

-військово-патріотичного,

-туристсько-краєзнавчого напрямів.

Ставка

Ставка

Ставка

Наймана квартира

8.

Управління освіти і науки Сумської міської ради

КУ Сумська  спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 імені Максима Савченка

Вчитель початкових класів

4 ставки

 

Наймана квартира

КУ Сумська  спеціалізована школа І ступеня №30 «Унікум»

Вчитель початкових класів 2 ставки Наймана квартира

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім. Героя Радянського Союзу О.Бутка 

Вчитель:

- Початкових класів

- Англійської мови

- Німецької мови

- Математики

- Біології

- Української мови та літератури

- Фізичної культури

- Вихователь ГПД

2 ставки 

1 ставка 

1 ставка 

1 ставка

1 ставка 

1 ставка 

1 ставка 

1 ставка

Наймана квартира

9.

Свеська селищна рада Шосткинського району

Марчихинобудська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Вчитель початкових класів (3 клас (НУШ))

 

Вчитель англійської мови 1-11 клас

ставка (21 год.)

 

ставка (23 год.)

Наймана квартира

 

Наймана квартира




 Підготовка до співбесіди з роботодавцем 

 Фахові поради випускникам 







Одноразова грошова допомога


До уваги випускників 2021 року ( ОС магістр) та 2022 року (ОС бакалавр), які навчалися на денній формі за державним замовленням!

Для отримання одноразової адресної грошової допомоги у п'ятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року, які навчалися за державним замовленням денної форми навчання і здобули ступінь бакалавра або магістра за cпеціальностями галузі знань «01 Освіта/Педагогіка», або ступінь бакалавра, магістра за іншою спеціальностю і галуззю знань та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти: 

необхідно:

  1. при працевлаштуванні у заклади загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти укласти Договір про працевлаштування випускників Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, які навчалися за спеціальностями (освітніми програмами) педагогічного профілю.
  2. подати до Центру допрофесійної освіти, працевлаштування та додаткових освітніх послуг не пізніше 10 жовтня 2022 року відповідні документи:
  • Договір про працевлаштування випускників (оформлюється у закладі загальної середньої освіти або ПТНЗ) в 3-х примірниках. Бланк договору додається.
  • Заяву на отримання допомоги на ім’я ректора університету Зразок заяви (письмово).
  • Ксерокопію трудової книжки з відповідним записом, завірену мокрою печаткою закладу загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти.
  • Ксерокопію паспорта (1,2,11стор.) та ідентифікаційного коду.
  • Довідку або витяг з наказу про прийняття на роботу.
  • Для випускників, працевлаштованих у НВК «ДНЗ-ЗНЗ», також необхідно подати довідку, яка підтверджує інформацію про те, що працюєте на посаді педагогічного працівника, який забезпечує здобуття загальної середньої освіти.

Примітка: Випускник повинен знати повну назву та адресу закладу освіти, до якого прибув.

Випускники денної форми навчання, які навчались за державним замовленням, здобули ступінь магістра зі строком навчання 1рік 4 місяці і завершили навчання у грудні 2021 року, уклали Договір про роботу на посаді педагогічного працівника, включаються до списків одержувачів одноразової адресної грошової допомоги наступного календарного року.

 

Нормативні документи:

- постанова Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 26 вересня 2006 року №1361 "Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категорiям випускникiв закладiв вищої освіти" (із змінами, внесеними згідно з Постановами КМУ №335 від 18.05.2017р.та № 597 від 10.07.2019);

- наказ МОН України від 19.12.2019р. № 1588 «Про затвердження Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категорiям випускникiв закладів вищої освіти»

        

Детальнішу інформацію студенти-випускники можуть отримати у методиста

Кримової Наталії Іванівни (7 корпус, кабінет 413)

 

 


 Постанова МОН від 26 вересня 2006 р. №1361 "Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників закладів вищої освіти" 

 Наказ МОН від 19.12.2019 року №1588 Про затвердження Порядку надання адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників закладів вищої освіти 

 Наказ №164 від 30.06.2020 року Про затвердження Порядку надання адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників закладів вищої освіти 





Дуальна освіта

Положення про дуальну форму здобуття освіти в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка

Перелік закладів, з якими укладено Угоду про дуальну форму здобуття освіти

014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)

1

Дружбинський ЗЗСО І-ІІІступенів Ічнянської міської ради

2

Литвиновицький НВК філія Мутинського ліцею

014 Середня освіта (Математика)

3

КЗ Лебединська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат

4

Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10

014 Середня освіта (Мова і література (англійська))

5

Стрільниківський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Путивльської районної ради

6

Есманська ЗОШ І-Ш ст Шосткинський рн

7

Божківський НВК ЗОШ І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Кролевецької районної ради

8

Клишківський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів  дошкільний навчальний заклад Шосткинської районної ради

9

Печенюгівський НВК Новгород-Сіверської районної ради

10

Конотопська спеціалізована школа І-ІІ ступенів  №9

11

Глухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (з 29.01.21)

014 Середня освіта (Українська мова і література)

12

Руднєвський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад Путивльської районної ради Сумської області

13

Славгородська  ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради

014 Середня освіта (Історія)

14

Путивльська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Радіка Руднєва

013 Початкова освіта

15

КЗ Малопавлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Комишанської сільської ради Охтирського району

16

Конотопська ЗОШ І-ІІІступенів №10

17

Новгород-Сіверська гімназія ім. Б. Майстренка

18

Клепалівський НВК: ЗОШ І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад

19

Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

20

НВК: "Загальноосвітній навчальний заклад "Європейська школа "Михаїл" І-ІІІ ступенів - ясла-садок"

21

Копитівський НВК "ЗОШ  І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Корецької районної ради Рівненської області

22

Киселівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Менської міської ради

23

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8

24

Березівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад "Веселка"

25

Комунальна організація (установа, заклад) "Шосткинський НВК: спеціалізована  школа І-ІІ ступенів- ліцей Шосткинської міської ради"

26

Херсонська ЗОШ І-ІІІ ступенів №32

27

КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 9

28

Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району

29

Ворожбянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад

30

КУ Сумська ЗОШ №22 ім. Ігоря Гольченка

31

Ярошівська гімназія - ЗЗСО І-ІІ ступенів

32

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Тростянецької міської ради

33

Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №3 Конотопської міської ради Сумської області

34

Конотопська ЗОШ І-ІІІ ст., №14 Конотопської міської ради

35

Павленківський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад

36

Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12

015 Професійна освіта (Технологія виробництва і переробки продуктів сільського господарства)

37

ДНЗ "Білопільське вище професійне училище"

38

ДНЗ "Сумське міжрегіональне вище професійне училище"

39

ДНЗ "Сумське вище професіне училище будівництва та автотранспорту"

40

Регіональний центр професійно-технічної освіти м. Зіньків

41

Державний професійно-технічний навчальний заклад  "Зноб-Новгородський професійний аграрний ліцей"

42

ДПТНЗ "Конотопський професійний аграрний ліцей"

014 Середня освіта (Трудове навчання та технології)

43

Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 24 ім. О. Білаша Шевченківського р-ну м. Києва

44

Кременчуцька гімназія №20

45

Київська обл., м. Ірпінь, Ірпінський академічний ліцей Національного університету біоресурсів і природокористування

46

НВК Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад

47

"Пісківська ЗОШ І-ІІІ ступенів"

015 Професійна освіта (Будівництво)

48

ДПТНЗ "Путивльський професійний ліцей"

012 Дошкільна освіта

49

Роменський ДНЗ (ясла – садок) №1 «Чайка»

50

Глухівський ДНЗ (Центр розвитку дитини) "СВІТЛЯЧОК"

51

Краснопільський ЗДО "Дзвіночок"

52

Дніпровська районна в м. Києві державна адміністрація управління освіти ДНЗ №503

53

Путивльський ДНЗ (ясла-садок) №1

54

Володарська районна рада Комунальний заклад "Володарський ДНЗ (ясла-садок) "ПІЗНАЙКО"

55

Кролевецький заклад дошкільної освіти (центр розвитку дитини) №9 "РОМАШКА"

56

Путивльський ДНЗ (ясла-садок) №1

57

ЗДО ясла-садок "ЧЕБУРАШКА"Шишацького району Полтавської обл

58

Ображіївський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.М.Кожедуба – ДНЗ Шосткинської міської ради .

59

Полтавський ДНЗ (ясла-садок) №83 "ДЗВІНОЧОК"

60

Бочечківський НВК:ЗОШ: І-ІІІст.-ДНЗ

61

Полтавський ДНЗ (ясла-садок) №17 "ШКОЛА ЗДОРОВ"Я"

62

Початкова школа № 43 Полтавської міської ради

63

Заклад дошкільної освіти №8 "ОЛЕНКА" м. Шостка

64

Шосткинський ЗДО (ясла-садок)  №5 "Теремок" Шосткинської міської ради

65

Берестівський ЗДО "Малятко" Липоводолинської селищної ради

66

Дніпровський КЗДО "СВІТЛЯЧОК" Коцюбинської селищної ради Чернігівського району, Чернігівської області

67

Конотопський район, Вирівський ЗЗСО І-ІІІст.Попівської сільської ради

68

Бобрицький ДНЗ "ЯЛИНКА" Роменської міської ради

69

ЗДО №9 "Дзвіночок" комбінованого типу для дітей від 1 до 6(7) років Гадяцької міської ради Полтавської області

70

Роменський ДНЗ (ЯСЛА-САДОК) №1 "ЧАЙКА"

71

ДНЗ (ЯСЛА-САДОК) №199 Харківської міської ради

72

Шосткинський ДНЗ (ясла-садок) №11 «КАЗКА»

73

Синівський ЗДО «ЗОЛОТА РИБКА», Сумської області

74

Лебединський ДНЗ (ЯСЛА-САДОК) "КАЛИНКА"

75

Сумський ДНЗ (ЯСЛА-САДОК) №23 "ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК"

76

Центр розвитку дитини "Калинка" Охтирської міської ради

77

Сумський ДНЗ №26 "ЛАСКАВУШКА"

78

Сумський ДНЗ (ЯСЛА-САДОК) "ЯБЛУНЬКА"

79

ДНЗ (ясла-садок) "ЖУРАВКА" м. Глухів

80

Кролевецький ЗДО (ясла-садок) №10 "ГОРОБИНКА"

81

КДЗ "Червоне Сонечко" №33 Слов"янської міської ради

82

Полтавський ДНЗ (ясла-садок) компенсуючого типу №42 "Зайчатко"

83

Початкова школа № 43 (ДНЗ №26) Полтавської міської ради

84

Шосткинський ДНЗ(ясла-садок) №4"Казка"

014 Середня освіта (Фізична культура)

85

Уланівський НВК, ЗОШ І-ІІІ ступенів, ДНЗ "Джерельце"

86

Дубовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Кролевецької районної ради Сумської осбласті

87

Тулиголовський ліцей Кролевецької районної ради Сумської області

88

Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7

89

Комунальна організація (установа, заклад) "Шосткинська гімназія"






Онлайн-зустрічі зі стейкхолдерами

«Успішне працевлаштування молоді: що потрібно знати?»

З 9 по 12 грудня центром допрофесійної освіти, працевлаштування та додаткових освітніх послуг було організовано та  проведено зустріч здобувачів освіти випускових курсів з адміністрацією університету, роботодавцями, представниками центрів професійного розвитку з метою сприяння майбутньому працевлаштуванню та можливості отримання одноразової грошової допомоги.

Під час зустрічі, проведеної в режимі відео-конференції ZOOM розглядалися актуальні питання працевлаштування на сучасному ринку праці, основних вимог роботодавців до пошукачів роботи, потреби педагогічних працівників, різноманітність джерел пошуку роботи.

Було запропоновано  вакансії педагогічних працівників директорами закладів загальної середньої освіти, дошкільної та професійно-технічної освіти, а саме:

Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№10 ім. Героя Радянського Союзу О. Бутка , Сумської спеціалізованої загальноосвітньої школи №29, Дубовицького ліцею , Конотопської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №9,  Конотопської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №10, методистами  Конотопського ДНЗ (ясла-садок) №14 «Калинка», Конотопського ДНЗ (ясла-садок) №14 «Сонечко», адміністрацію ДПТНЗ «Броварського професійного ліцею», Реутинського професійного аграрного ліцею. Кожен роботодавець пропонував ту чи іншу вакансію, відповідали на запитання випускників, розповідали про умови праці, проживання,  заробітну плату, тощо.

Методистом Центру допрофесійної освіти, працевлаштування та додаткових освітніх послуг Кримовою Н.І. детально доведено до відома інформацію про одноразову адресну грошову допомогу.

Завідувачем аспірантури та докторантури Данильченко І. Г. було розкрито питання щодо продовження навчання за наступним освітньо-науковим рівнем – доктор філософії та вступ до аспірантури.

На завершення серії зустрічей 20 грудня було проведено онлайн-семінар-тренінг із випускниками, на якому заступником начальника відділу активної підтримки безробітних  Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості Арсьоновою Іриною Михайлівною здійснено підготовку слухачів до успішної співбесіди з роботодавцем, складання резюме. 

Сподіваємося, що наші випускники оберуть для себе перше робоче місце у закладах освіти, яке допоможе їм самореалізуватися та професійно зростати й вдосконалюватися.










15 червня 2021 року відбувся онлайн-семінар «Стратегія ефективного працевлаштування» за участі директора Кролевецької районної філії Сумського обласного центру зайнятості Шумило Людмили Миколаївни, заступника начальника відділу активної підтримки безробітних  Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості   Арсьонової Ірини Михайлівни, начальника відділу активної підтримки безробітних Шосткинської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості Юдинової Ольги Віталіївни.

Під час семінару, проведеного в режимі відео-конференцій ZOOM, було проведено обговорення актуальних питань працевлаштування на сучасному ринку праці, основних вимог роботодавців до пошукачів роботи, потреби педагогічних працівників, різноманітність джерел пошуку роботи; проведено попередню підготовку до успішної співбесіди з роботодавцем.

На завершення методистом Центру допрофесійної освіти, працевлаштування та додаткових освітніх послуг Кримовою Н.І. повідомлено студентам-випускникам інформацію про одноразову адресну грошову допомогу.









Зворотній зв’язок






Правова допомога випускникам

Інформація для випускників

Правова допомога (Глухів) Балицький Богдан Олександрович

моб.т.0994186211

Кролевецька філія Сумського ОЦЗ

Центр первинної правової допомоги (Кролевець) 9-52-47.

Керівник: Денисенко Наталія Володимирівна