Головна — Мой сайт
Back to Top
Глухівський національний педагогічний університет
імені Олександра Довженка
Оголошення

Шановні колеги!!!

У зв’язку з повномасштабним вторгненням військ рф на територію нашої держави просимо долучитись до підтримки Збройних Сил України.

Кошти можна перерахувати на офіційний спеціальний рахунок, відкритий Національним банком України для потреб армії:

Банк: Національний банк України
МФО 300001
Рахунок № UA843000010000000047330992708
Код ЄДРПОУ 00032106
Отримувач: Національний банк України


Також можна виконати перерахунок коштів за допомогою мобільного застосунку
ДІЯ (Послуги – Допомога армії)


Не залишайтесь байдужими!!!
Останні новини

Університет долучився до святкування Дня єднання!

Згідно Указу Президента України № 53 від 14 лютого 2022 року, з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, 16 лютого визначено Днем єднання, єднання всієї України.
18 лютого 2022
 

«Науки освітянської висоти долає покоління молоде…»

Ці слова з гімну нашого університету можна вважати лейтмотивом наукового форуму, що відбувся 17–18 лютого 2022 року в ННІ філології та історії – ІV Всеукраїнської студентської науково-практичної інтернет-конференції «Сучасні тенденції та перспективи мовно-літературної освіти в Україні». Прикметно, що захід відбувається напередодні Міжнародного дня рідної мови, який згідно з рішенням ЮНЕСКО відзначають щороку 21 лютого.
18 лютого 2022
 

Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток гнучких умінь (soft skills) у процесі освітньої діяльності: вітчизняний та зарубіжний досвід»

16 лютого 2022 року у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка за ініціативи ННІ Педагогіки і психології, завідувача кафедри педагогіки і психології початкової освіти проф. Бірюк Л. Я. відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток гнучких умінь (softskills) у процесі освітньої діяльності: вітчизняний та зарубіжний досвід». 
17 лютого 2022
 

Конференція трудового колективу

31 січня 2022 року відбулася Конференція трудового колективу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, на якій було заслухано звіт ректора Курка Олександра Івановича, доктора історичних наук, професора, про виконання ним умов контракту з Міністерством освіти і науки України, Статуту навчального закладу, показників ефективності використання державного майна, показників ефективності підготовки науково-педагогічних кадрів через аспірантуру та докторантуру, видання підручників, посібників, науково-методичної літератури та дотримання законодавства у сфері діяльності вищого навчального закладу у 2021 році. 
01 лютого 2022
 

ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ОС «МАГІСТР»

У Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів магістрам. Захід був організований із дотриманням протиепідемічних правил: попередня реєстрація учасників; температурний скринінг; використання засобів індивідуального захисту, антисептиків; соціальна дистанція тощо. З метою недопущення виникнення великого скупчення людей вручення дипломів ОС «Магістр» відбувалося впродовж двох днів у конференц-залі університету: 20.01.2022 – факультет технологічної і професійної освіти, факультет природничої і фізико-математичної освіти, ННІ філології та історії; 22.01.2022 – ННІ педагогіки і психології, факультет дошкільної освіти.
26 січня 2022
 
 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

УНІВЕРСИТЕТИ-ПАРТНЕРИ