Головна — Мой сайт
Back to Top
Глухівський національний педагогічний університет
імені Олександра Довженка
Оголошення
Останні новини

Обговорили актуальні питання у сфері реагування на виклики безпеки

У четвер 9 грудня у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка було проведено всеукраїнський науково-практичний семінар "Досвід ЄС у сфері реагування на виклики безпеки" в онлайн-форматі на платформу Zoom.

10 грудня 2021
 

Виставка творчих робіт випускників факультету технологічної і професійної освіти у Національному заповіднику "Глухів"

У День Збройних сил України, 6 грудня, члени кафедри технологічної і професійної освіти мали нагоду долучитися до урочистого відкриття виставки «Скарби рідної Сіверщини» в Національному заповіднику «Глухів». Приємно відзначити, що автори представлених робіт є випускниками факультету технологічної і професійної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка. Кожен із них досягнув майстерності у традиційних ремеслах нашого краю – про це свідчить високий художній рівень їхніх творчих здобутків.

08 грудня 2021
 

Зустріч із учасником бойових дій Ю. О. Коваленком

6 грудня 2021 року для здобувачів вищої освіти університету було організовано зустріч із Юрієм Олександровичем Коваленком – завідувачем науково-дослідного (просвітницького) відділу Національного заповідника «Глухів», кандидатом історичних наук, волонтером місії «Чорний тюльпан», учасником бойових дій.
08 грудня 2021
 

Рада ректорів Сумської області з робочим візитом відвідала Посольство Турецької Республіки в Києві

 
2 грудня 2021 року відбулася зустріч Ради ректорів Сумської області з Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Ягмуром Ахметом Гюльдере та Радником з питань освіти Посольства Турецької Республіки в Києві Умітом Йилдизом.
03 грудня 2021
 

Відбувся традиційний регіональний науково-методичний семінар «Технологічна освіта в контексті концептуальних засад Нової української школи»

26 листопада 2021 року на базі  Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка за ініціативи викладачів кафедри технологічної і професійної освіти відбувся традиційний регіональний науково-методичний семінар «Технологічна освіта в контексті концептуальних засад Нової української школи». Захід об’єднав широке коло науковців,  учителів трудового навчання Сумської області та здобувачів вищої освіти (понад 200 учасників).
29 листопада 2021
 
 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

УНІВЕРСИТЕТИ-ПАРТНЕРИ